sunshine

Pedagógusaink:

Eigner-Pap Andrea

intézményvezető
tanító
tartósan távol 2019. júliusig

Ethey László

intézményvezető-helyettes,
mb. intézményvezető
tanító
5. osztály osztályfőnök

vezetői fogadóóra: szerda 15:00-15:45

Urbinné Keszthelyi Éva

intézményvezető-helyettes 2019. júliusig
6.b. osztály osztályfőnök

fogadóóra: csütörtök 9:55-10:40

Dudás Szilvia

alsós munkaközösség-vezető
1.osztály osztályfőnök
tanító

fogadóóra: szerda 9:55-10:40

Vigh-Turai Alexandra

felsős munkaközösség-vezető
8.osztály osztályfőnök
hon- és népismeret, magyar nyelv és irodalom

fogadóóra: péntek 10:55-11:40

Bérczi Gézáné

tanító

fogadóóra: csütörtök 10:55-11:40

Csollák Ferencné

2.osztály osztályfőnök
tanító

fogadóóra: szerda 13:00-13:45

Felföldi Márta

4.osztály osztályfőnök
tanító

fogadóóra: csütörtök 13:00-13:45

Haris Zsuzsanna

angol nyelv

fogadóóra: hétfő 9:00-9:45

Kállai Ilona

tanító

fogadóóra: kedd 9:55-10:40

Kiss Csilla

angol nyelv

fogadóóra:

Kollár Fanni

iskolapszichológus

Kovács Katalin

fejlesztőpedagógus

fogadóóra: csütörtök 11:55-12:40

Madarászné dr. Juhász Irén

gyógypedagógus

fogadóóra: hétfő 14:00-14:45

Mógor Andrea

6.a. osztály osztályfőnök
földrajz, vizuális kultúra

fogadóóra: hétfő 13:00-13:45

Morvai Béláné

tanító

fogadóóra: csütörtök 9:00-9:45

Papp Anikó

3. osztály osztályfőnök
tanító, testnevelés

fogadóóra: csütörtök 9:55-10:40

Pintér Éva

testnevelés

fogadóóra:

Salamon Ákos

biológia

fogadóóra: telefonos egyeztetés szerint

Turai Aladár

fizika, matematika

fogadóóra: hétfő 9:55-10:40

Vásárhelyiné Szilágyi Mária

7.osztály osztályfőnök
magyar nyelv és irodalom, történelem

fogadóóra: kedd 11:55-12:40

Végh Patrícia

ének

fogadóóra: péntek telefonos egyeztetés szerint

Pedagógiai munkát közvetlenül segítő munkatársak:

Bokor Béla

rendszergazda

Ferkovics Ilona

iskolatitkár

Horváth Henrik

pedagógiai asszisztens

Trunk Károly

pedagógiai-asszisztens

Tartósan távol lévő munkatársak:

Hajdu Szidónia

testnevelés
tartósan távol
© 2018